IMG_20211019_133942

„ASK ME ANYTHING alebo SPÝTAJTE SA NA ČOKOĽVEK

Dňa 19.10. 2021 uskutočnila Národná Agentúra programu Erasmus+ neformálne stretnutie s organizáciami, alebo A.M.A. stretnutie (z anglického Ask me Anything). Tohto stretnutia sa zúčastnilo 9 zástupcov rôznych organizácií pracujúcich v Trnavskom a Bratislavskom kraji a spolu so zástupcami Národnej Agentúry.

Spýtať na čokoľvek mali možnosť aktéri v práci s mládežou v Trnave našich zástupcov z Národnej Agentúry pre Erasmus +. Rozobrali sme spolu témy, ktoré organizácie zaujímali a to nielen v rámci programov, prebrali novinky a strávili spolu príjemný čas pri káve, či čaji.  A zosieťovali sa! Organizácie majú do ďalšieho obdobia veľa skvelých plánov a preto im všetkým držíme palce. Týmto ďakujeme organizáciám: Youth for Equality, Európskydialóg, Rada mládeže Trnavského kraja, SPOSA Trnava, OZNatrati, EuropeDirectSenica, MladiinfoSlovensko a A4 a tešíme sa na ďalšie stretnutie.

Spýtať sa na čokoľvek zástupcov Národnej Agentúry budete do konca roka môcť ešte aj v Žiline a Košiciach. Ak máte záujem o informácie z IUVENTY v rámci Trnavského kraja, do konca roka plánujeme niekoľko online infoseminárov, prihlásiť sa môžete cez formulár: https://forms.office.com/r/DCjnZZypaz 

Dovidenia nabudúce. 😊

Comments are closed.